Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 2 Jul
kl 18:00 - 20:00
Utleie klubbhus
Utleie av klubbhus  
Fri 10 Sep
kl 18:00 - 20:00
Utleie klubbhus
Fri 25 Mar 2022
kl 12:00 - 20:00
NM skifelt 2022
Skaun IL - Skiskyting   Skyting   Ramsjøen Arena NM skifelt arrangeres sammen med Skaun Skytterlag
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 27 Mar
kl 00:00 - 23:30
Elgshøgda OppNed 2021
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 18:00 - 20:00
Venn skole bruker uteområdet
  Les mer  
Sat 13 Mar
kl 00:00 - 00:00
KM langdistanse / Ramsjørennet ski Klassisk
Skaun IL - Ski   Ramsjøen Arena
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 17:30 - 19:00
Poengrenn 4 / Klubbmesterskap Langrenn Klassisk
Skaun IL - Ski   Ski   Ramsjøen Arena
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 18:00 - 20:00
Idrettsskolen
Skaun IL  
  Les mer  
Sat 27 Feb
kl 00:00 - 00:00
Ramsjørennet skiskyting, Normal
Skaun IL - Skiskyting   Skiskyting   Ramsjøen Arena
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 17:30 - 19:00
Poengrenn 3 Fristil
Skaun IL - Ski   Ski   Ramsjøen Arena
  Les mer  
Thu 28 Jan
kl 17:30 - 19:00
Poengrenn 2 Klassisk
Skaun IL - Ski   Ski   Ramsjøen Arena
  Les mer  
Thu 14 Jan
kl 17:30 - 19:00
Poengrenn 1 Fristil
Skaun IL - Ski   Ski   Ramsjøen Arena
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 18:00 - 19:30
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 18:00 - 19:30
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 18:00 - 19:30
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 16:00 - 20:00
Skisamling Oppdal
Mer info kommer   Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Friidrettstrening
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 17:30 - 18:30
Friidrettstrening
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Friidrettstrening
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Friidrettstrening
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 17:30 - 18:30
Friidrettstrening
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Friidrettstrening
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Trening ski og skiskyting
Se treningsoversikt for mer informasjon   Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Utleie av klubhus
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline